Sık Sorulan Sorular ( S.S.S.)

Gri Koç ve Kolay Sınav, öğrencilerin sınavlara hazırlık sürecinde onlara destek olmak amacıyla kurulmuş çok fonksiyonlu bir platformdur.
Gri Koç ve Kolay Sınav Uygulamasını Androild kullanıcıları Bu Bağlantıdan iOS Kullanıcıları ise Bu bağlantıya tıklayarak indirebilirler.
Kolay Sınav ve Gri Koç farklı iki markadır. Bu iki marka güçlerini Gri Koç ve Kolay Sınav Mobil Uygulamasında birleştirmiştir. Yani tek mobil uygulamamız tektir.
Mobil uygulamamızın indirilmesi ve kullanılması ücretsizdir.
Gri Koç ve Kolay Sınav uygulaması 6 kısımdan oluşmaktadır. Gri Koç; Eğitim Sektörünün önde gelen ismi Gri Koç’un videoları, yaptığı duyurular ve Etkinlik Takvimi bulunmaktadır. Soru Sor; Bu bölümde öğrenciler çözemedikleri soruları sorabilir, başkalarının sorularını çözebilir ve fikir alışverişi yapabilirler. Ayrıca sorular ve cevaplanan sorulara sınırsız ve ücretsiz şekilde erişebilirler. Sosyal; Dünyada öğrencilere özel tek olan Sosyal Medya Uygulaması biziz! Burada sınavla alakalı her türlü paylaşımı yapabilir, motivasyon kazanabilir, fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Motivasyon; Bu kısımda motivasyon sözleri okuyabilir, sınava kalan süreyi ve sınav hakkında bilgileri görebilirsiniz. Soru Bankası; Sizler için hazırlanmış soruları ve çıkmış soruları çözebilirsiniz. Anket; Gri Koç ve Kolay Sınav’ın sizler için hazırladığı anketlere katılabilirsiniz.
Uygulamamızda paylaşım yapabilmek için öncelikle uygulamamızı indirmelisiniz. Ardından uygulamamıza kayıt olarak paylaşım yapabilirsiniz.
Gri Koç ve Kolay Sınav’da Sınavlarla alakalı her türlü paylaşımı yapabilirsiniz. Soru sorma ekranında çözemediğiniz soruları sorabilir, Sosyal kısmında ise sınavla alakalı paylaşımlar yapabilirsiniz. Uygulamamıza üye olurken onayladığınız Kullanıcı Sözleşmesine uymayı unutmayınız.
Gri Koç ve Kolay Sınav’da dilediğiniz dersten ve konudan soru sorabilirsiniz. Uygulamamızın çoğunluğu üniversite sınavına çalışan ( TYT-AYT-YKS) ve Liseye Geçiş Sınavına (LGS) hazırlanan öğrencilerden oluşmaktadır.
Kolay Sınav ailesi olarak amacımız öğrencilerin sınava hazırlık sürecini teknoloji ile kolaylaştırmak onlara destek olmaktır. Eğitim Sektörünün önde gelen ismi Gri Koç ile gücümüzü birleştirip öğrenciler için en verimli ders çalışma ortamını oluşturuyoruz.
Kişisel bilgileriniz asla 3. Şahıslarla paylaşılmaz. Bilgileriniz şifreli biçimde saklanıp yedeklenir. Ayrıca her kullanıcı onayladıkları kullanıcı sözleşmesine uymak zorundadır ve üye olduklarında bu sözleşmenin kurallarına itiraz edemezler.


Aradığınız sorunun cevabını bulamadınız mı? O zaman bizimle Buradan iletişime geçebilirsiniz.